Fanklub

Jsi naším fanouškem a chceš se k tomu hrdě přihlásit? Chceš čerpat výhody členství v našem fanklubu a účastnit se klubových akcí? Pak jsi na té správné adrese! Filip s Honzou totiž právě založili svůj oficiální fanklub a stát se jeho členem je doslova hračka!

Stačí vyplnit formulář na konci této stránky, odeslat jej a zaplatit členský příspěvek sto korun. Pokud s námi jezdíš po závodech, bude pro Tebe možná ještě jednodušší vyžádat si formulář v našem týmovém zázemí , vyplnit jej a odevzdat zpět. Současně s odevzdáním přihlášky, zaplatíš stokorunový členský příspěvek.

Tvou žádost vyřídíme co nejrychleji a domů Ti přijde členská karta s Tvým jménem a platností na jeden rok! Pak už si všech výhod budeš užívat na plno. Už teď jich není zrovna málo a další slevy a výhody budou příbývat! Veškeré aktuální výhody a slevy, které můžeš na své kartě kdykoliv čerpat, najdeš na tomto odkazu!

Chceš pneu Michelin se slevou 33%? Chceš povinné ručení na své auto o třetinu levněji? Nebo rád chodíš do KartPlanet a sleva 20% na každou jízdu Ti přijde vhod? Tohle všechno náš fanklub nabízí a ve skutečnosti je to jen zlomek toho, co Ti členství přinese. Samozřejmostí jsou pak slevy na zboží z našeho FANS SHOPU!


Přihláška k individuálnímu členství:

   

Osobní údaje

                                           

                 

           

Trvalá adresa

* VŠECHNY POLOŽKY OZNAČENÉ HVĚZDIČKOU JSOU POVINNÉ.

           

Korespondenční adresa

           

Souhlas s podmínkami