„Další vteřiny musím hledat u sebe“

________
27.Čvn.2018
RUBRIKA:  

Krátkou pauzu po Rally Hustopeče využila posádka Mareš - Hloušek k přípravě na svůj domácí podnik v Mladé Boleslavi. Rally Bohemia, která se pravidelně koná už od roku 1974, je pro nadějnou českou posádku ryze domácím podnikem. Charakter tratí dobře znají, Filip totiž bydlí jen pár kilometrů od centra závodu, pro Honzu jsou domácími zase tratě na Jablonecku. V roce 2015 zde poprvé zvítězili ve své třídě s Fabií R2. Letos odstartují také s Fabií, avšak tentokrát se špičkovou specifikací R5, připravenou týmem Romana Kresty. A jestliže je sedmička šťastné číslo, lepší startovní pozici si posádka ACA ŠKODA AUTOKLUB TEAMu ani nemohla přát.

„Bohemka pro nás každoročně bývá jedním z vrcholů sezóny. Díky domácímu prostředí se zde obvykle ze strany fanoušků těšíme velké podpory a já věřím, že letos to v tomto ohledu bude ještě lepší,“ říká s očekáváním v hlase jezdec ACA ŠKODA AUTOKLUB TEAMu. „Přestože od Hustopečí bylo na přípravu jen něco málo přes týden, víme, že jsme nic nepodcenili a na soutěž jsme velmi dobře připravení. V Hustopečích jsem na svém výkonu viděl chyby, které nechci na Bohemii opakovat. Myslím, že jako nováčci máme proti zkušenějším soupeřům už nyní slušnou rychlost. Vyvarujeme-li se chyb, může to být ale ještě lepší. Vím, že další vteřiny teď musím hledat hlavně u sebe,“ dodává směrem k blížící se Bohemce Filip.

„Na domácí závod se vždy velmi těšíme. Poprvé na Bohemii odstartujeme s vozem nejvyšší kategorie, což bude jistě samo o sobě speciálním zážitkem. Zároveň věřím, že se nám přes silnou a početnou konkurenci podaří potvrdit naší vzrůstající výkonnost a vybojujeme co možná nejlepší výsledek,“ prozrazuje cíle pro závod Jan Hloušek. „Před startem nás ještě čeká v pátek od 19:30 autogramiáda v mladoboleslavském Bondy centru, kam tímto všechny naše fanoušky srdečně zveme,“ uzavírá jablonecký spolujezdec.

Startovní listina letošního ročníku Rally Bohemia je opět velmi pestrá. Kopecký, Pech, Černý, Veiby, Nordgren, Baumschlager, Szeja – to je pouze krátký výčet jezdců, v jejichž společnosti bude už o tomto víkendu posádka Mareš - Hloušek bránit svou průběžně druhou pozici v českém mistrovství. První rychlostní zkouška Škoda Auto Bondy, odstartuje v centru Mladé Boleslavi již tuto sobotu krátce před desátou hodinou dopoledne.


O TÉTO STRÁNCE

________
Oficiální web Filipa Mareše, juniorského mistra Evropy v rally. V roce 2024 se mladoboleslavský jezdec představí v závodech ERC s vozem Toyota Yaris GR Rally2 se svým spolujezdcem Radkem Buchou.

PRODUKTY

________

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

________

HLEDAT

________
Copyright ©2024| filipmares.cz - czech rally driver
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram