Filip Mareš před Vyškovem: "Šumava mě vyškolila"

________
03.Kvě.2018
RUBRIKA:  
Již šestadvacátým ročníkem Rally Vyškov odstartuje v sobotu druhý podnik domácího šampionátu ve sprintrally. Do bezmála 68 kilometrů rychlostních zkoušek v okolí Vyškova se přihlásilo celkem 94 posádek. Se startovním číslem 3 se opět budou snažit bojovat o čelní pozice Filip Mareš s Janem Hlouškem. Posádka ACA ŠKODA AUTOKLUB TEAMu tak míří k dalším zážitkům a zkušenostem v kokpitu Škody Fabie R5.

Filip s Honzou okupují po dvou úvodních podnicích doslova senzační třetí místo v průběžném hodnocení MČR, poté co si na Šumavě v silné konkurenci vybojovali body za bronzovou pozici. A právě k Rallye Šumava se Filip ve svých „předvyškovských“ úvahách vrací: „Je pravdou, že Šumava se nám výsledkově podařila nad očekávání, přesto jsem z Klatov odjížděl hodně zamyšlený. Zejména v sobotu, kdy jsme startovali mezi prvními, se ukázalo, že jsme na tento fakt ještě nebyli zcela připraveni. Na mnoha rychlých místech se postupně vytahalo velké množství štěrku, což nás ve druhých průjezdech párkrát překvapilo. Měli jsme sice dobré poznámky od našich špionů, přesto nám Šumava dala zřetelně najevo, že v tomto směru musíme více zapracovat na detailech. Těch věcí, které musím zlepšit je ale mnohem více. Stále mám značné rezervy například v pomalých pasážích nebo při startech. Vyškov bych proto rád využil k plnění těchto domácích úkolů, a co nejlépe se připravil na pokračování českého mistrovství v Krumlově,“ naznačuje cíle pro sobotní závod šestadvacetiletý jezdec ze středočeských Semčic.

Podle seznamu přihlášených posádek, se ve Vyškově sejde opět kvalitní konkurence. Úvodní rychlostní zkouška „Ivanovická brána“ pak odstartuje v sobotu 5. května v 9:23 hodin. Pro fanoušky Filipa s Honzou, budou nově připravené originální reklamní předměty v barvách ACA ŠKODA AUTOKLUB TEAMu.


O TÉTO STRÁNCE

________
Oficiální web Filipa Mareše, juniorského mistra Evropy v rally. V roce 2023 se mladoboleslavský jezdec představí v závodech ERC s vozem Škoda Fabia Rally2 evo se svým spolujezdcem Radkem Buchou.

PRODUKTY

________

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

________

HLEDAT

________
Copyright ©2024| filipmares.cz - czech rally driver
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram