Filip Mareš vítězem Setkání mistrů

________
14.Lis.2018
RUBRIKA:  
Setkání mistrů s hvězdami rally, rallycrossu a autokrosu ukončilo na autodromu v Sosnové letošní sezónu uvedených disciplín. Na sedmnáctém ročníku tohoto prestižního klání se s Fabií R5 letos naposledy představil Filip Mareš. Na sever Čech přijel v tradičních barvách ACA ŠKODA AUTOKLUB TEAMu s velkými ambicemi a přáním ukončit sezónu vítězstvím.

Setkání mistrů je sice „pouze“ exhibičním podnikem, avšak vzhledem k jeho atraktivitě a hvězdnému obsazení je vítězství v něm velmi prestižní záležitostí.  V letošním ročníku bojovalo v rozjížďkách o nejlepší časy kvarteto Filip Mareš, Václav Pech, Jan Černý a nejmladší Petr Semerád. Filip Mareš v neděli zrychlil a s nejlepším dosaženým časem nastupoval do finálové jízdy proti Petru Semerádovi. Následovala dvě ostrá finálová kola, ze kterých vyšel vítězně právě Filip Mareš a úspěšně tak zakončil svojí premiérovou sezónu za volantem Fabie R5.

„Vítězství na Setkání mistrů si opravdu cením. Léta jsem do Sosnové jezdil obdivovat nejlepší jezdce od nás i ze zahraničí a letos měl poprvé možnost být na startu. Stejně jako v předešlých letech se Setkání mistrů jelo na čas a nám se už od nedělního rána dařilo být mezi nejrychlejšími. Okruh v Sosnové je docela specifický a musím přiznat, že mi chvíli trvalo, než jsem na něm našel tu správnou rychlost. Vítězství je každopádně skvělým způsobem, jak poděkovat fanouškům, kteří nás v průběhu sezóny hnali kupředu a především týmu a všem našim partnerům, kteří mně a mému spolujezdci Honzovi umožnili tuto sezónu absolvovat,“ hodnotí nedělní výsledek sedmadvacetiletý jezdec. „Jsem rád, že jsem měl v sobotu příležitost potěšit některé z partnerů svezením v naší skvělé Fabii. Myslím si, že to byl pro všechny příjemný zážitek. Setkání mistrů v Sosnové pro nás bylo příjemnou tečkou za premiérovou sezónou ve čtyřkolce a skvělý impulz do další sezóny,“ uzavírá vítěz 17. ročníku Setkání mistrů.


O TÉTO STRÁNCE

________
Oficiální web Filipa Mareše, juniorského mistra Evropy v rally. V roce 2023 se mladoboleslavský jezdec představí v závodech ERC s vozem Škoda Fabia Rally2 evo se svým spolujezdcem Radkem Buchou.

PRODUKTY

________

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

________

HLEDAT

________
Copyright ©2024| filipmares.cz - czech rally driver
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram