JAK ZAŽÍT PRAVOU RALLY NA SEDADLE SPOLUJEZDCE S MISTREM EVROPY

________
POZOR: Ani nepomýšlej, že zkusíš jízdu v R5 evo, aniž bys nepřečetl tohle!

Věděl jsi, že 99 % fanoušků motorsportu, kteří někdy snili o tom, že se posadí do závodního auta, si tuhle touhu nesplní a s vědomím promarněné šance pak žijí celý život?

Statistika mluví jasně. Je dost pravděpodobný, že stejnej problém máš i ty. Stojíš u erzety, adrenalin po projetí první desítky neopadá a husinu máš takovou, že od kámošů po chvíli dostáváš přezdívku „medvěd grizzly“. Startovní pole se krátí, tvoje tělo přesto pořád vyplavuje adrenalin na max a ani když projíždí „otvírák“, neopouští tě myšlenky na pocity z reálné jízdy. Cestou zpět k autu si procházíš pár zatáček a nestačíš se divit, kam až to strkají, nebo kolik bláta ty blázni vytáhli. Snažíš se vžít se do role posádky a představuješ si jak to tam dávaj. „Brzdil už tady, nebo až támhle. Držel to, nebo si přibrzdil levou? Potáhl ručku, nebo se to spáklo samo? Je sakra možný že to auto skočilo až sem?“ Kladeš si otázky, jednu za druhou a nejpozději u auta ti dojde, že ti stejně není pořádně jasný, jak to ti frajeři dělaj.

Další erzety, další otázky. Druhá i třetí etapa to samý. Jasně, dobrá klobása a pivko ti na chvíli dají ten pocit, že k životu možná nepotřebuješ víc. Ve škarpě naproti navíc pózuje docela pěkná buchta, takže chvíli máš i na co koukat. Pak ale zase ta husina a zase ty „zatracený votázky“. Doma mezi závodama je to snad ještě horší, než když stojíš v lese za páskou. Občas to řešíš Dirtem nebo RBRkama, ale stejně sám dobře víš, že to není ono. Už několik sezón si říkáš, že to změníš. Že prostě nasadíš přilbu, zakurtuješ se v ušáku a poletíš! Kámoš Franta ti navíc už loni slíbil, že ti to přes Jardu zařídí. Že ti to svezení s Vaškem určitě domluví. Ale pořád se nic neděje a ani Franta už o tom moc nemluví. Teď do toho navíc ty všelijaký omezení, šancí nasát ten správnej závodní adrenalin není tolik co dřív!

Představ si ale, že tenhle problém nemáš sám? Nebo jinak. Představ si, že tenhle problém prostě nemáš vůbec! Představ si, že na všechny tvoje otázky dostaneš opravdovou, závodním benzinem nasáklou odpověď. Jednoduše přijedeš za námi na test. Ale zapomeň na umělý okruh z unikovýma zónama nebo dokonce letiště. Když test, tak pravej rallyovej test v lese, kde dobře pochopíš, co je rally. Oblíkneš se do nehořlavý kombinézy, nasadíš si profi přilbu a jedeš! Samozřejmě, že se ještě před tím poctivě zakurtuješ v tom lavoru, ze kterýho Filipa běžně naviguje Radek Bucha! Prostě nejen odpověď na všechny tvoje otázky. Nejen splnění tvého snu. Ale brutální zážitek, kterej se vryje sakra hluboko do tvý paměti a díky přemíře adrenalinu vyzkouší bez kompromisů výdrž tvojí cévní soustavy!

 • Zážitkem z jízdy to ale neskončí

  • Prošmejdíš eRpětku. Nebudeš stát za servisním hrazením. Test nejsou závody a nemáme tam ani žádný časový kontroly. Takže na tvoje otázky je hromada času a jistý dávce drzosti se meze nekladou. Zajímají tě brzdy? Ptej se! Zajímá tě sekvenční skříň nebo diferáky? Ptej se! Nechápeš, proč Filip uprostřed jízdy zatočil nějakým kolečkem mezi sedačkama? Není a nebude lepší možnost se ptát, než právě v tenhle moment!

  • Zažiješ pocity skutečného spolujezdce. Na kraťasy a triko s krátkým rukávem u nás rovnou zapomeň. Tady nejseš na okrasu, sedáš si do auta jako Filipův novej mitfára. Proto dostaneš základní zaškolení toho, co má spolujezdec v eRpětce na starost a především tě ohákneme do nehořlavého overallu. Profi přilba s interkomem samozřejmostí (Filip si většinou chce hodně povídat).

  • Oskenuješ skills mistra Evropy. Filip Mareš sedí ve Fabii R5 evo už třetím rokem a tuhle káru má v ruce jako málo kdo. Juniorský titul mistra Evropy je toho tím nejlepším důkazem. Teď bude jeho úkolem ti ukázat, co se za ty roky naučil. A přesvědčit tě, že není nejrychlejším evropanem do 28 let jen náhodou! Filip má za úkol ukázat svoje maximum, takže žádná tvoje předchozí otázka nezůstane bez odpovědi. Není ti jasný, jak jste se vešli do toho vinglu? Zeptej se Filipa. Máš pocit, že Filip už měl dávno brzdit a stejně jste se do vlásenky v pohodě srovnali? Kontroluje Filip mezi jízdama tlaky ve svých Michelinkách a tebe zajímá co tam vykoukal? Naučil by tě Filip pár triků za volantem? Jednoduše se ptej svého řidiče!

  • Nový rozměr přípravy o auto. Mechanici nejsou na závodech vždy středem pozornosti. Na testu ale pochopíš, proč pořád opakujeme, že rally je týmový sport. Erpětka je hračka, je to lego pro velký kluky a ty teď dostaneš možnost, stavět si chvíli s námi. Vysvětlíme ti, jak snadný je vyměnit převodovku, nebo jak se kontroluje geometrie. A donutíme Filipa, aby na sebe prásknul úchylku, za kterou ho všichni kluci v týmu „fakt milujou“!

  • GoPro video pro babičku. Zapomeň na to, že po zakurtování v ušáku v tomhle světovým autě vytáhneš mobil s kamerou. Nejsme začátečníci a nenecháme tě připravit se o tvou životní jízdu touhle školáckou chybou. Video pro tvojí frajerku/frajera ti natočíme sami a o věčnost svého zážitku tak rozhodně nepřijdeš. A věř, že tou věčností teď myslíme to, co zažiješ v autě, nikoliv to, co natočí kamera!

  • Týmový doprovoďák. Zázemí je důležité pro každého z nás. Ať už jde o pohodlí rodinné, nebo závodní. Celý tým je potřeba si pořádně hýčkat a ty se teď staneš jeho součástí. Proto ani týmový doprovoďák nebude ušetřen od tvé návštěvy. Pokud budeš chtít, omrkneš, co všechno vozíme na závody, jak uskladněné to máme a nebo kam se Filip s Radkem zašijou, když mají nervy nebo jsou hladoví jako vlci.

Tohle všechno ti říkáme především proto, že jsem sami pravověrnými fanoušky rally. A dlouho jsme si kladli úplně stejné otázky, jako ty. Zkrátka moc dobře víme, o čem je řeč. Stejně jako ty jsme stáli u trati a snili o tom, že se jednou posadíme do závodního auta. Že se k tomu všemu dostaneme blíž, nebo že se Filipa osobně zeptáme, jak to bylo s tím karambolem na testu před loňskou barumkou. A teď už naštěstí dobře víme, jaký to je, tohle všechno zažít! BUDEŠ TO KONEČNĚ VĚDĚT I TY?

Honza V., 30 let
Dlouhá Lhota

„V době před více než 20 lety, kdy mě táta vzal poprvé na rally, a kdy jsme si v motokárách hráli na Trinera, Krestu nebo Kopeckého bylo vždy mým dětským snem usednout někdy do závodního vozu a zažít ten nezapomenutelný pocit. Tato možnost se mi naskytla díky úspěchu v soutěži o svezení s Filipem Marešem ve Fabii R5 a o to větší zážitek a neskutečná radost to byla! Svezení bylo domluveno na termín testu před Rally Hustopeče na plnohodnotné soutěžácké RZ u Vizovic. Prostě paráda, skutečná erzeta, Fabia R5, Filip Mareš a spolujezdcem budu já.. Oblékla se kombinéza, helma, proběhlo základní školení, zaznělo „Honzo jdeme na to“ a už jsem seděl ve Fabii R5 a nemohl se dočkat, až to Filip rozbalí. Trochu mě znervózněl žertem Filipův spolujezdec, když mi podává rozpis a říká “ troufneš si?“ Pak se zavřely dveře a Filip to tam začal dávat. Plný plyn, horizont, ostrá levá a nevěděl jsem kam dřív koukat. Nepopsatelný zážitek, spousta adrenalinu, jedním slovem zkrátka boží! Fabia R5 na tom rozbitém a úzkém asfaltu neskutečně seděla a Filip si ji vodil přesně tam, kam potřeboval. Po průjezdu cílem se mi z auta vůbec nechtělo, jediné co jsem si přál jet znovu. Jsem nesmírně vděčný za tu příležitost sedět po boku FILIPA ve FABII R5 a na ty momenty rozhodně nikdy nezapomenu. Každému rallyovému fandovi bych tento zážitek přál zažít. Je to fakt pecka!“

Dominik N., 25 let
Mladá Boleslav

„Když se mi naskytla možnost svezení s Filipem ve Škodě Fabii R5 evo, neváhal jsem ani na chvíli. Svezení od závodníka na takové úrovni a v autě nejrychlejší třídy MČR v rally, se snad ani odmítnout nedá. Samotná jízda byla fantastická, byla rychlá a především precizní. Mohl jsem být svědkem nádherné závodní stopy, Filip využíval snad každý centimetr silnice, k tomu, aby z auta vymáčkl maximum. Když se mě někdo zeptá, jestli jsem se bál, odpovídám po pravdě, že ne. Ale i tak to pro mě byl adrenalinový zážitek, například jednou se mi na zlomek sekundy zdálo, že Filip čekal až moc dlouho, než začne brzdit před zatáčkou, ale vzápětí jsem zjistil, že ne. Jenom trochu zpomalil a zatáčku bez problému projel. Nedá se snad ani k něčemu přirovnat, co to auto ve správných rukou zvládne. Už mě několik zkušených závodníků svezlo v pěkných rally autech a moc jsem si to užil. Ale tohle bylo to nejlepší svezení, které jsem zažil. Velmi těžko se to popisuje… Takový zážitek totiž nelze úplně popsat, ale musí se zažít na vlastní kůži.“

Všechno zásadní už bylo řečeno. To co ti nabízíme, není jen splnění snu o svezení s Filipem ve Fabii R5 evo, ale také odpověď na všechny tvoje otázky typu „jaký by to asi bylo“. Už nikdy víc procházení erzety a dumání nad způsobem projetí. Už nikdy dohady s kámošema z tvojí party. Teď už ne. Ty už budeš sakra dobře vědět, jaký to je! A věř mi, že tvoje vnímání tohohle krásnýho sportu i pozici v tvojí partě, to posune na o dost vyšší level. Vše co je tu k mání, už ale nestojí 21.600,- Kč, jako tomu bylo v minulosti. Teď je tahle možnost pořád ještě k mání za 12.100,- Kč.

 • V ceně navíc získáš bonusy


  • Roční členství ve fanklubu Filipa Mareše a tím i možnost účastnit se BEZPLATNĚ klubových akcí, včetně motokárových závodů v hodnotě až 9.900,- Kč (až 4 závody v sezóně, včetně startovného a občerstvení)

  • Slevu 20% na každou jízdu na motokárách KartPlanet v Práglu

  • Slevový poukaz na nákup v našem e-shopu

  • Stylový merchandising Michelin

Celková hodnota bonusů více než 15.180,- Kč
Cena svezení včetně bonusů: 12.100,- Kč

Máš strach, že zážitek nesplní tvoje očekávání? Buď bez obav. Pokud zjistíš, že tohle vážně není pro tebe, vrátíme ti peníze.

Dvě věci jsou nicméně jasné. Tahle příležitost nebude určitě trvat věčně a počet jízdenek na pozici Filipova spolujezdce je už teď omezený! Takže konec trápení, pojď konečně svému štěstí naproti a splň si svůj sen o nefalšovaném rallyovém zážitku!

P.S.: Využij téhle šance a pojď si spolu s námi udělat radost už na jaře 2024. Zima uteče jako voda a už za pár měsíců vytáhneme opět naší káru z garáže. Už teď se nám seznam spolujezdců na JARNÍ TERMÍN pěkně rychle plní, takže dlouho neotálej, ať svojí šanci nepropásneš!

P.P.S.: Možnost zaslání dárkového poukazu je samozřejmostí (do objednávky uveďte prosím jméno obdarovaného, poukaz zasíláme ihned po připsání platby ve formátu PDF).
Copyright ©2024| filipmares.cz - czech rally driver
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram