Kopná jako test pro Filipa Mareše

________
06.Dub.2018
RUBRIKA:  

Po úspěšné premiéře se Škodou Fabia R5 na Valašské rally, bude Filip Mareš s Janem Hlouškem startovat již tuto sobotu na Rallysprintu Kopná. Po dohodě s vedením týmu a po vyhodnocení úvodního podniku, byl tento závod dodatečně zařazen jako ostrý test před další soutěží Mistrovství České republiky v Klatovech.

„Z tohoto rozhodnutí jsem opravdu šťastný,“ neskrývá své dojmy průběžně sedmý jezdec českého mistrovství a pokračuje: „Po vcelku úspěšně absolvované Valašce jsme s celým týmem hodnotili situaci a pečlivě zvažovali další kroky. Ve hře byl i test ve své klasické podobě, za daných okolností jsme ale jako přínosnější vyhodnotili náš start na Kopné. Za prvé to není daleko od Luhačovic, kde sídlí tým KRESTA RACING, a za druhé je to skvělá příležitost k pokračování našeho učení s novou technikou, navíc na náročných tratích v okolí Zlína a Slušovic. Na Kopné jsme s Honzou doposud nikdy nejeli a jsme nadšení, že tady v rámci přípravy můžeme startovat. Nepůjde nám o výsledek, naším cílem je navázat na zkušenosti z Valašky a pokusit se učinit následné kroky v novém soutěžním náčiní. Budou to pro nás velmi hodnotné kilometry,“ těší se na svůj další start s Fabií R5 Filip Mareš.

Rallysprint Kopná je tradičním zahájením naší domácí rallysprintové sezóny. Jeho 24. ročník zavede startující posádky do krásného prostředí na rozhraní Hostýnských a Vizovických vrchů. ACA ŠKODA AUTOKLUB TEAM s posádkou Filip Mareš a Jan Hloušek vás zvou již tuto sobotu do okolí Slušovic. První rychlostní zkouška „Zádveřice“ startuje v 9:13 hodin.


O TÉTO STRÁNCE

________
Oficiální web Filipa Mareše, juniorského mistra Evropy v rally. V roce 2023 se mladoboleslavský jezdec představí v závodech ERC s vozem Škoda Fabia Rally2 evo se svým spolujezdcem Radkem Buchou.

PRODUKTY

________

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

________

HLEDAT

________
Copyright ©2024| filipmares.cz - czech rally driver
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram