Mareš s Buchou na Valašce s novým týmem

________
06.Dub.2022
RUBRIKA:  

Již o nadcházejícím víkendu odstartuje na Valašsku nová sezona mistrovství České republiky v rally a na jejím startu ani letos nebudou chybět Filip Mareš s Radovanem Buchou. Loňští vicemistři pokračují již třetím rokem v úspěšném projektu dealerského týmu pod hlavičkou LAURETA AUTO Škoda Teamu s generální podporou společnosti Entry Engineering ve voze Škoda Fabia Rally2 Evo.

Během zimní přestávky se v týmu uskutečnila jedna zásadní změna a o přípravu soutěžní techniky se bude starat nově vzniklý tým. „Na novou sezonu se už všichni hodně těšíme. V posledních měsících jsme opravdu tvrdě pracovali a na startu Valašky budeme premiérově s vlastním týmem. Moc děkujeme za důvěru všem našim partnerům, kteří nám věří a podpořili nás. Bylo to náročné období, dali jsme do příprav opravdu všechno a já věřím, že se naše úsilí odrazí i ve výsledcích,“vysvětluje Filip Mareš, který bude i letos obouvat pneumatiky Michelin.

Semčický jezdec pokračuje také ve spolupráci s navigátorem Radovanem Buchou.: „Po dlouhé zimní pauze se konečně vracíme do závodního auta. Startu Valašky se už nemůžeme dočkat. Bude to pro celý náš tým první skutečná zkouška a velká výzva. Stejně jako celá sezona, ve které chceme v českém mistrovství útočit na nejvyšší příčky. Kromě toho pracujeme také na zajištění několika startů v šampionátu ERC,“poodhalil letošní plány Radek Bucha.

Valašská Rally, kde Mareš s Buchou loni obsadili třetí místo, má na programu dvě etapy. Již tento pátek je na programu shakedown, v sobotu dopoledne pak odstartuje samotný závod. Vítěze budeme znát v neděli odpoledne po absolvování 150 měřených kilometrů.


O TÉTO STRÁNCE

________
Oficiální web Filipa Mareše, juniorského mistra Evropy v rally. V roce 2024 se mladoboleslavský jezdec představí v závodech ERC s vozem Toyota Yaris GR Rally2 se svým spolujezdcem Radkem Buchou.

PRODUKTY

________

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

________

HLEDAT

________
Copyright ©2024| filipmares.cz - czech rally driver
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram