Mareš s Buchou se těší na domácí Bohemia Rally

________
06.Čvc.2022
RUBRIKA:  

Posádka LAURETA AUTO Škoda Teamu stojí před další výzvou. Sezona se přehoupne do své druhé poloviny na Rally Bohemia, která je jak pro Filipa Mareše, tak pro Radovana Buchu ryze domácí soutěží. Na domácí půdě zde bude i tým, protože většina týmu a partnerů pochází z okolí Mladé Boleslavi. Filip Mareš bude chtít navázat na velmi dobrý výkon z předcházející Rally Hustopeče. K tomu mu znovu budou pomáhat pneumatiky značky Michelin.

„Bohemia Rally je domácí závod nejen pro mě, ale také pro naprostou většinu našich partnerů. Takže z tohoto pohledu nás čeká jednoznačně nejdůležitější závod sezony. Těšíme se také na spoustu našich fanoušků, ale i na novou rychlostní zkoušku, na které by měla být šotolinová pasáž. Určitě bychom na bohemce rádi navázali na náš výkon z Hustopečí a bojovali o první místo,“ říká s nadšením Filip Mareš.

„Na letošní ročník Rally Bohemia se těším o to víc, když máme s Filipem poprvé vlastní tým. Budeme chtít ukázat maximum možného. Věřím, že prolomíme smůlu z minulých ročníků, kdy se nám nepodařilo vystoupit na pódiová umístění. Přáním je ale samozřejmě stupeň nejvyšší. Těším se na staronovou perlu „Zvířetice“. Každý kousek šotolinového úseku je zpestřením jak pro nás, tak i pro diváky, kterých bude u trati určitě mnoho. Bohužel nestihnu domácím fanouškům mávat, ale vím o nich a za fandění jim patří velký dík,“ doplňuje pilota spolujezdec Radovan Bucha.

Na Rally Bohemia, jež proběhne už o nadcházejícím víkendu, zvou nejen Filip Mareš s Radovanem Buchou, ale také tým PMX Rally Management, který se stará o přípravu jejich soutěžního vozu Škoda Fabia Rally2 Evo. Ten bude mít tentokrát na dveřích startovní číslo 2. Závod odstartuje v pátek odpoledne na Autodromu v Sosnové u České Lípy. Následovat bude dvoudenní boj o vteřiny již na klasických rychlostních zkouškách. Nejrychlejší posádky pak budou přivítáni po absolvování více než 150 měřených kilometrech v cíli v neděli na Staroměstském náměstí v Mladé Boleslavi v 16 hodin odpoledne.


O TÉTO STRÁNCE

________
Oficiální web Filipa Mareše, juniorského mistra Evropy v rally. V roce 2023 se mladoboleslavský jezdec představí v závodech ERC s vozem Škoda Fabia Rally2 evo se svým spolujezdcem Radkem Buchou.

PRODUKTY

________

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

________

HLEDAT

________
Copyright ©2024| filipmares.cz - czech rally driver
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram