Mareš s Hlouškem představili fanklub

________
20.Bře.2019
RUBRIKA:  

Filip Mareš s Honzou Hlouškem představili krátce před začátkem nové soutěžácké sezóny svůj oficiální fanklub. Stalo se tak stylově minulý pátek, při vůbec prvním setkání svých fanoušků v areálu půjčovny motokár KartPlanet v pražských Vysočanech.

Mladá dvojice, hající také v letošní sezóně barvy ACA ŠKODA AUTOKLUB TEAMu, pozvala všechny své příznivce na motokárovou trať jím dobře známou. V KartPlanetu totiž Filip s Honzou pravidelně trénují. I proto připravili pro více než čtyři desítky účastníků motokárový závod, v nemž se soutěžilo nejen pro vlastní potěšení, ale také o velmi zajímavé ceny.

„Myšlenku, k uspořádání podobné akce, jsme měli již dlouho. Nyní se vše podařilo ve spolupráci s KartPlanet uskutečnit. V průběhu sezóny často není dostatek času se s fanoušky potkat a v klidu poklábosit. Proto jsme chtěli přijít s akcí, kde se všichni bez závodního shonu potkáme, společně si užijeme nějaký ten motoristický adrenalin a den zakončíme přátelským posezením,“ líčí důvody k uspořádání akce Filip Mareš.

Krátce po skončení závodu, který byl okořeněný mokrou tratí, představili Filip s Honzou všem zúčastněným novinku – svůj oficiální fanklub. Ten, kdo rozšíří jeho řady, může se radovat nejen z originální členské karty, ale především ze spousty výhod, ke kterým fanklub otevírá cestu. „Chtěli jsme přijít s nečím originálním a všem, kteří se do našeho fanklubu připojí, nabídnout nějaké bonusy. Nakonec se díky naším skvělým partnerům, v čele s Autoklubem ČR, podařilo pro naše fanoušky dojednat úžasné výhody. Závratné slevy na pneumatiky Michelin, povinné ručení od PVZP nebo jízdné v KartPlanet, jsou jen zlomkem toho, co naším fanouškům členství přináší. Samozřejmostí jsou pak slevy na všechny položky v našem fans shopu a přednostní informační servis od našeho týmu,“ vysvětluje semčický jezdec.

Jedním z fanoušků, kteří se celé akce zúčastnili, byl také Jan Vrabec. „Filipovi s Honzou fandím už několik let a tak jsem setkání fanoušků nemohl vynechat. Od zveřejnění události jsem se moc těšil a samotná akce má očekávání ještě předčila. Bál jsem se, že déšť celou akci trochu pokazí, ale opak byl pravdou. Závod na mokré trati v KartPlanet byl úžasným zážitkem! Nadšený jsem i z myšlenky fanklubu, ihned jsem se stal jeho hrdým členem. Je skvělé, že se podařilo řadu výhod přinést i pro nás, fanoušky. Už teď se těším na další závod nebo jiné aktivity celého fanklubu.“

„Věřím, že si to všichni užili minimálně stejně jako my,“ doplňuje hodnocení akce spolujezdec Honza Hloušek a přidává: „Vzhledem k pozitivním ohlasům všech zúčastněných máme v plánu setkání určitě brzy zopakovat. A třeba i o kus vylepšit. Pokračování už ale nejspíše bude akcí výhradně pro členy fanklubu. Věřím, že ti co nám opravdu fandí, nebudou váhat a připojí se k němu. Myslím si, že i výhody, které lze spolu s členstvím získat, jsou opravdu velikým lákadlem.“

Ihned po svém představení klub nasbíral první desítky členů a další přibývají. Samotné přihlášení je jednoduché a lze jej provést buď osobně v zázemí ACA ŠKODA AUTOKLUB TEAMu, na všech závodech, kterých se Filip s Honzou zúčastní, nebo vyplněním online přihlášky na webu filipmares.cz/clenstvi.


O TÉTO STRÁNCE

________
Oficiální web Filipa Mareše, juniorského mistra Evropy v rally. V roce 2024 se mladoboleslavský jezdec představí v závodech ERC s vozem Toyota Yaris GR Rally2 se svým spolujezdcem Radkem Buchou.

PRODUKTY

________

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

________

HLEDAT

________
Copyright ©2024| filipmares.cz - czech rally driver
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram