Mareš s Hlouškem ukončí letošní sezónu v Praze

________
05.Pro.2019
RUBRIKA:  

Posádka ACA Škoda Autoklub Teamu ve složení Filip Mareš – Jan Hloušek má za sebou velmi vydařený rok a jako poděkování všem svým fanouškům, příznivcům a přátelům se představí s novou evolucí Fabie R5 na XXIV. TipCars Pražském Rallysprintu.

Na posledním letošním podniku ERC v Maďarsku se Filip Mareš poprvé svezl s inovovaným mladoboleslavským speciálem z týmu Romana Kresty, ale v domácím prostředí předvede tento zbrusu nový vůz poprvé. „Jsem moc rád, že se v Praze ukážeme českým fanouškům s Fabii R5 Evo, s níž jsme startovali na posledním podniku ERC v Maďarsku,“ zmínil juniorský mistr Evropy v kategorii ERC1.

Pražský Rallysprint je sice „pouze“ volným podnikem, ale toto již tradiční rozloučení s automobilovými soutěžemi má obrovskou popularitu nejen u českých posádek, ale také u jezdců z Polska, Slovenska nebo Rakouska. A vítězství na Strahově před zraky několika tisíců diváků má pro každého závodníka ojedinělý punc. Někteří jezdci chtějí předvést novou techniku před nadcházející sezónou, ale většina jede pro zábavu a účast v Praze využívá jako poděkování partnerům, fanouškům a členům týmu za celoroční práci a podporu. Stejné ambice přivádějí na start Rallysprintu také Filipa Mareše. „Pro mě i pro Honzu se bude v Praze jednat o premiéru. Několikrát jsem závod navštívil jako divák a moc se těším, že uvolněnou atmosféru posledního podniku sezóny zažiju také z pozice jezdce. Potěšilo mě i zařazení klasických erzet, které nebudou podle našich informací ničím jednoduchým. O to více se ale na sobotu těšíme,“ nechal se slyšet semčický jezdec. “Do Prahy se moc těším a dá se říct, že ji považuji za svůj druhý domácí závod, jelikož jsem na Strahově několik let bydlel na kolejích během studia vysoké školy. Doufáme, že si v sobotu cestu k tratím najde hodně diváků a atmosféra bude tradičně skvělá,“ doplňuje Honza Hloušek. Tratě Pražského rallysprintu doznaly pro letošní ročník několika výrazných změn. Formát soutěže se vrací ke klasickým rychlostním zkouškám, nicméně populární strahovský okruh se pojede také. Přijeďte se podívat už tuto sobotu 7.12.2019.


O TÉTO STRÁNCE

________
Oficiální web Filipa Mareše, juniorského mistra Evropy v rally. V roce 2023 se mladoboleslavský jezdec představí v závodech ERC s vozem Škoda Fabia Rally2 evo se svým spolujezdcem Radkem Buchou.

PRODUKTY

________

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

________

HLEDAT

________
Copyright ©2024| filipmares.cz - czech rally driver
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram