O restart sezóny se postará akce pro fanoušky

Neplanované přerušení nejen rallyové sezóny, přineslo do našich životů mnoho změn. Ne všechny je ale potřeba vnímat negativně. K ním se řadí i nové možnosti pro zájemce z řad Filipových fanoušků.

Za dobu karantény totiž prošel kompletním přepracováním e-shop na webu filipmares.cz a k řadě produktů s oblečením a doplňky pro fanoušky, přibyla i kategorie „zážitková“. Asi nejzajímavější nabídkou je pak možnost svezení na sedadle spolujezdce ve Fabii R5, řízené právě Filipem.

Zatímco české mistrovství by mělo odstartovat v polovině července na Rally Bohemia, Filip bude své první testovací kilometry po restartu sdílet se svými fanoušky: „Tuhle myšlenku jsem v hlavě nosil už delší dobu a jsem rád, že se teď daří jí realizovat. Chtěl jsem fanouškům nabídnout možnost nejen svezení ve Fabii R5, které by mělo být vrcholem, ale celkový zážitek z toho, být alespoň několik hodin součástí našeho týmu a všeho kolem. Chtěl jsem jim zkrátka dát možnost, být u všeho blíže. Pro zájemce tak nepujde jen o „pár minut“ v autě. Na testu bude, na rozdíl od závodu, dost času na pokec, přípravu a na závěr i pořádnou jízdu. Těším se teď o to víc, protože neukončím dlouhé čekání jen sobě, ale i několika dalším, do rally nadšeným fanouškům,“ neskrývá natěšenost semčický jezdec.

Nabídka je kapacitně omezená a zatím jediný vypsaný termín, který byl určen na sobotu 20. června, je již téměř obsazený. „Mám vážně radost z toho, kolik zájemců o svezení se nám hlásí. Akce proběhne v blízkosti Mladé Boleslavi a já věřím, že si všichni společně užijeme skvělé odpoledne. Zatím jsme vypsali jen jeden termín, protože v sezoně nebude na takové akce nejspíš tolik času. Teď je to pro všechny zájemce zkrátka ideální příležitost,“ doplňuje Filip.