Stánek Autocentrály poutal na Štěrkovně pozornost

________
02.Srp.2019
RUBRIKA:  

Nejen zvučná jména české hudební scény, ale také flotila vozů značky Škoda ostravsko-hlučínského prodejce Autocentrála, táhla návštěvníky 15. ročníku festivalu Štěrkovna Open Music. Prim v tomto směru hrála nejen nová ŠKODA Scala, ale především soutěžní ŠKODA Fabia R5 v barvách ACA Škoda Autoklub Teamu. S ní už druhým rokem závodí mladá posádka ve složení Filip Mareš - Jan Hloušek, a nutno říci, že si nevede vůbec špatně. V českém mistrovství dokonce chvíli vedla, před posledním podnikem šampionátu, zlínskou Barum rally, drží velmi dobrou druhou příčku.

Filip Mareš byl přítomný i na víkendovém hlučínském festivalu a atmosféru celé akce si nemohl vynachválit: "Je to má premiérová návštěva zdejšího festivalu a musím říci, že jsem příjemně překvapený. Účast je obrovská, prostředí skvělé a obsazení také parádní," nechal se slyšet mladoboleslavský jezdec a pokračoval: "Nejvíce mě ale překvapil zájem návštěvníků o náš tým a vystavenou Fabii R5. V podstatě celou sobotu jsem odpovídal na otázky fanoušků a debatoval s nimi, nejen na téma rallysportu. To bylo hodně příjemné. Spoustu z nich se pak ještě na místě přihlásilo do našeho fanklubu," říkal nadšeně Mareš.

Za vydařenou považuje celou akci i majitel ostravsko-hlučínské Autocentrály, pan Eduard Skaba: "Do štěrkovny si letos našlo svou cestu opravdu tisíce lidí a my jsme rádi, že jsme jako již tradičně mohli celou akci nejen podpořit, ale také nabídnou všem návštěvníkům možnost prohlédnout si všechny vozy z aktuální palety automobilky ŠKODA. Největší pozornost pak právem vzbuzovala soutěžní Fabia R5 v barvách našeho dealerského týmu."

Ostravsko-hlučínský tým se s posádkou Filip Mareš a Jan Hloušek velmi dobře prezentuje také na zahraničních tratích mistrovství Evropy. Tam si, po dvou vítězstvích, mladá posádka brousí zuby dokonce na juniorský titul. Také o něm se rozhodne na srpnové Barum rally, a to už ve dnech 16. - 18. srpna.


O TÉTO STRÁNCE

________
Oficiální web Filipa Mareše, juniorského mistra Evropy v rally. V roce 2023 se mladoboleslavský jezdec představí v závodech ERC s vozem Škoda Fabia Rally2 evo se svým spolujezdcem Radkem Buchou.

PRODUKTY

________

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

________

HLEDAT

________
Copyright ©2024| filipmares.cz - czech rally driver
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram