TÝM JEZDCE FILIPA MAREŠE ROZŠÍŘÍ ZNAČKU TOYOTA GAZOO RACING CZECH

________
11.Čvc.2024
RUBRIKA:  

České zastoupení značky Toyota oznámilo, že tým jezdce Filipa Mareše s vozem GR Yaris Rally2 nově rozšíří značku Toyota Gazoo Racing Czech. V šampionátu FIA ERC 2024 a vybraných závodech Mistrovství ČR působí od letošní sezóny pod záštitou plzeňského dealerství Toyota Dolák.

Premiérou pro Filipa Mareše a Radovana Buchu byla Rallye Maďarsko, jež zahájila letošní evropský šampionát. Českou premiéru nového vozu obstarala Rallye Šumava Klatovy. Nadcházející závod Rallye Bohemia v Mladé Boleslavi už bude dvojice nově hájit v barvách ryze lokálního týmu TGR Czech.

„Náš lokální tým Toyota Gazoo Racing Czech jsme představili v loňském roce a logickou součástí jeho dalšího rozvoje je právě kategorie Rally2. Vůz GR Yaris Rally2 vidíme jako velice silný a konkurenceschopný a věříme, že Filip Mareš zamíchá pořadím závodů a bude skvěle reprezentovat barvy TGR Czech,“ říká Martin Peleška, ředitel českého zastoupení značek Toyota a Lexus.

„Za celý náš tým mám z této zprávy ohrmonou radost. Bez přehánění je to pro nás čest a v krátké historii našeho týmu také velký milník, který bereme i jako ocenění naší dosavadní práce. I přestože je náš projekt s vozem Toyota GR Yaris Rally2 pořád spíše na svém začátku, věřím, že se nám pod hlavičkou Toyota Gazoo Racing Czech brzy podaří dosáhnout výsledkových úspěchů. První šanci k tomu dostaneme už tento týden na mé domácí Rally Bohemia v Mladé Boleslavi.“

Prvním členem týmu TGR Czech se právě v roce 2023 stal dakarský matador Tomáš Ouředníček spolu s navigátorem Davidem Křípalem, kteří dokončili 46. ročník Rallye Dakar v barvách tohoto nového týmu se svým závodní speciálem Toyota Hilux GR T1+. 


O TÉTO STRÁNCE

________
Oficiální web Filipa Mareše, juniorského mistra Evropy v rally. V roce 2024 se mladoboleslavský jezdec představí v závodech ERC s vozem Toyota Yaris GR Rally2 se svým spolujezdcem Radkem Buchou.

PRODUKTY

________

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

________

HLEDAT

________
Copyright ©2024| filipmares.cz - czech rally driver
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram